DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Każdy kiedyś z nas był dzieckiem i pamięta jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie. Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka to ważna uroczystość w kalendarzu naszej szkoły.

Tak naprawdę każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci.

W tym roku ta niecodzienna uroczystość w naszej szkole odbyła sie 22 stycznia. Pan dyrektor w ciepłych słowach przywitał zaproszonych gości i życzył wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha. Mali oraz starsi artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, podczas którego  nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…

Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *