Wycieczka do Rzeszowa
W dniu 28 kwietnia 2026r. uczniowie klas 0 – IV, w ramach realizacji zagadnień edukacji teatralnej, wyjechali do Teatru Maska w Rzeszowie na spektakl pt. „Nie skakać na bombę!”.Pobyt w teatrze to spotkanie z żywym słowem, to okazja do przeżywania historii bohaterów, obserwowanie gry aktorskiej. Naszym uczniom spektakl bardzo się podobał. Wszystkim dostarczył niezapomnianych emocji …
Read More Wycieczka do Rzeszowa