„The Power of Reading Books”

Duma i Sukces! ✨
Drodzy Uczniowie, Rodzice oraz Przyjaciele Szkoły,
Z wielką radością dzielimy się z Wami fantastyczną wiadomością! Nasz szkolny projekt został nagrodzony Europejską Odznaką Jakości eTwinning!
„The Power of Reading Books” to projekt, nad którym uczniowie pracowali w zeszłym roku szkolnym. W sierpniu otrzymaliśmy za ten projekt Krajową Odznakę Jakości, a teraz okazało się, że może on być wzorem do naśladowania dla innych.
A to wszystko dzięki zaangażowaniu i talentowi naszych niesamowitych uczniów!
Nasz projekt był oceniany przez komisję europejską pod kątem następujących kryteriów:
– innowacyjność pedagogiczna i kreatywność
– integracja z programem nauczania
– wykorzystanie w projekcie technologii ICT
– komunikacja między partnerami (wymiar europejski)
– trwałość, rezultaty i korzyści

W uzasadnieniu napisano m.in.
,,Gratulacje! Wasza szkoła została nagrodzona Europejską Odznaką Jakości za pracę w projekcie eTwinning. Oznacza to, że praca Waszych uczniów oraz współpraca z Waszymi partnerami spełniła kryteria Ramowej Odznaki Jakości i uzyskała wysoką ocenę.

W rezultacie otrzymaliście certyfikat, który możecie rozpowszechniać na swoich stronach internetowych i eksponować w widocznym miejscu w Waszej szkole. Ponadto Wasz projekt zostanie zaprezentowany w specjalnym obszarze na Europejskiej Platformie Edukacji Szkolnej.

Jeszcze raz gratulujemy i mamy nadzieję, że nadal będziecie organizować wysokiej jakości projekty!”

Drodzy uczniowie Wasza kreatywność, determinacja i partnerska współpraca wniosły niepowtarzalny wkład w osiągnięcie tego zaszczytnego wyróżnienia.
Jesteśmy pełni dumy z każdego z Was! 👏👏👏

Nie zapominamy również o podziękowaniu dla Pana Dyrektora za wsparcie w realizacji projektu, które niewątpliwie przyczyniło się do naszego sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *