„Być kobietą – to znaczy być silną, wrażliwą i niezwykłą każdego dnia.”

W naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet. Była to wyjątkowa okazja, aby wyrazić wdzięczność, szacunek oraz sympatię wszystkim kobietom tworzącym naszą szkolną społeczność: nauczycielkom, pracownicom szkoły oraz uczennicom.

Uczniowie przygotowali program artystyczny, w którym nie zabrakło pięknych wierszy, piosenek oraz ciepłych słów skierowanych do wszystkich Pań. Młodzi artyści z dużym zaangażowaniem zaprezentowali swoje występy, a publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami. Podczas akademii panowała radosna i serdeczna atmosfera, pełna uśmiechu i życzliwości.

Na zakończenie wszystkim Paniom zostały złożone najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń oraz wielu powodów do dumy i uśmiechu każdego dnia.

Niech każdy dzień przynosi satysfakcję, życzliwość i przypomina, jak ważną rolę odgrywacie w życiu naszej szkolnej społeczności.

Wszystkim Paniom i Dziewczętom składamy najpiękniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet!🌷

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.