Dzień Babci i Dziadka

W dniu 21 stycznia 2019 r.  w naszej szkole  odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.

Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Zaprezentowały one program artystyczny. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły łzy wzruszenia ,radość  i uśmiech . Dzieci nagrodzone zostały licznymi brawami.

Pan dyrektor naszej szkoły  pan Janusz Chruścicki  przywitał przybyłych  gości, złożył piękne życzenia Babciom i Dziadkom oraz podziękował organizatorom.

Następnie dzieci, grono pedagogiczne i zaproszeni goście zostali zaproszeni na przygotowany  przez rodziców z tej okazji słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci  jak i dziadków.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *