DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia 27 listopada. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym i dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, niebieskie… .A każdy był piękny i wyjątkowy.

Przedszkolaki oraz uczniowie klas młodszych zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach „Jadą, jadą misie”,” Pokochaj pluszowego misia”. Dla dzieci tego dnia przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy i quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce oraz degustacja miodowych ciasteczek.

Był to dzień pełen uśmiechu i wspólnej zabawy.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *