Wycieczka do Warszawy

Uczniowie naszej szkoły w dniach 1-2 kwietnia uczestniczyli w wycieczce do Warszawy w ramach projektu „Szkoła Marzeń”. Mimo wczesnej pory wyjechaliśmy naładowani pozytywną energią. Po przyjeździe do stolicy zjedliśmy obiad i rozpoczęliśmy zwiedzanie od spaceru po Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Po zwiedzeniu ogrodu udaliśmy się na spacer do park. 

Drugi dzień wycieczki okazał się dla wszystkich uczestników bardzo ekscytujący. Udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie rozchodząc się po całym obiekcie, rozpoczęliśmy zabawę! Mogliśmy w końcu trochę poeksperymentować z eksponatami. Każdy znalazł coś dla siebie. Obserwując przebieg różnych doświadczeń niejeden z uczniów mógł stwierdzić, że nauka to wciągająca i fascynująca przygoda. Następnym miejscem do jakiego się udaliśmy było Planetarium, w którym obejrzeliśmy seans „Astronauta”.

Ostatnim etapem wycieczki było przejście na Rynek Starego Miasta. Po drodze mogliśmy podziwiać Pałac Prezydencki, Kolumnę Zygmunta oraz Pomnik Warszawskiej Syrenki. Tam kupiliśmy pamiątkowe gadżety i udaliśmy w drogę powrotną do domu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *