Wycieczka do Warszawy w ramach projektu „Kierunek Muzeum”
W dniach 28–29 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Warszawy, zorganizowanej w ramach projektu „Kierunek Muzeum” Fundacji Orlen. Wyjazd był doskonałą okazją do poznania historii stolicy oraz integracji uczniów. Pierwszego dnia odbyło się zwiedzanie miasta. Uczniowie rozpoczęli od spaceru po najważniejszych miejscach w centrum Warszawy. Odwiedzili m.in. Plac Zamkowy w Warszawie z …
Read More Wycieczka do Warszawy w ramach projektu „Kierunek Muzeum”