„W waśni zguba, siła w zgodzie”
Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja Dziś w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Uczniowie przygotowali piękny program artystyczny, który przypomniał nam o znaczeniu pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji. Była to nie tylko lekcja historii, ale także chwila refleksji nad wartościami takimi jak wolność, …
Read More „W waśni zguba, siła w zgodzie”